Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Design & Manage

Design & Manage

7 TAHŮ

Podstatou celé koncepce realizace stavby metodou Design & Manage je kombinace několika základních výhod (tahů), které společně přinášejí pozoruhodně dobré výsledky.

Originální nápady a kvalitní, smysluplný projekt

Při projektování dbáme nejen na originalitu a estetickou hodnotu každého řešení, ale přinejmenším ve stejné míře na účelnost stavby a finanční požadavky klienta.
 

Vyřízení veškeré administrativy, žádostí, povolení a razítek

Jakýkoliv stavební projekt vyžaduje řadu časově náročných úředních úkonů. Na základě pečlivě zpracované projektové dokumentace pro Vás na příslušných úřadech dokážeme získat vše, co je třeba.

Dokonalý přehled o výdajích a financování projektu

Dohlížíme na oprávněnost čerpání fi nančních prostředků z rozpočtu a prověřujeme, zda soupisy provedených prací odpovídají skutečnosti. Tím nedochází k předražování stavby a zbytečným výdajům.

Výběr těch nejspolehlivějších dodavatelů

Máme bohaté zkušenosti se zajišťováním výběrových řízení na dodavatele a jsme tak schopni pro Vás najít a vybrat nejspolehlivější z nich, samozřejmě za maximálně výhodných podmínek.
 

Kontrola a koordinace celého procesu výstavby

Stálý technický dozor a dodržování přesného harmonogramu nám umožňuje zaručit požadovanou kvalitu veškerých materiálů a realizaci stavebních prací v plánovaných termínech.

Poradenství ohledně všech aspektů stavby

Postaráme se o poradenství ohledně každého aspektu Vaší stavební činnosti. Ochotně s Vámi budeme cokoliv konzultovat a společně vyřešíme všechny nesnáze, které se v průběhu stavby mohou objevit.

Kolaudace

Díky pečlivé přípravě, přehledu nad všemi fázemi stavby a průběžnému zpracovávání podkladů, které jsou zapotřebí k získávání úředních rozhodnutí, dokážeme hladce dovést každý projekt až do finále v podobě úspěšné kolaudace.

Zavoláme Vám

Sečtěte a zaokrouhlete (37.9 + 37.8) *